Доставка

Шановні замовники та партнери РА «Внимание»! У нас ви можете замовити дизайн, виготовлення зовнішньої реклами, друк банерів, візиток, листівок та іншої рекламної продукції з доставкою по Києву та всій Україні. Ми цінуємо ваш час, тому виконуємо усе максимально оперативно.

 

Доставка по Києву:

Доставки виробів по столиці здійснюється через служби таксі. У даному випадку витрати на доставку бере на себе замовник. Ми вибрали цей спосіб доставки по Києву за його швидкість та зручність. Вам не потрібно нікуди ходити чи їздити за готовою зовнішньою рекламою, банерами, листівками, візитками і т. ін. Рекламна продукція буде доставлена просто до вашого офісу. Це зекономить вам і час, і бюджет.

Також ми виконуємо монтаж банерів та самоклеючої плівки (ціна даної послуги  залежить від конструкції, розмірів та інших особливостей рекламного щита, а також від складності робіт: застосування автовежі, робота альпіністів, важкі погодні умови).

 

Доставка готовоїрекламної продукції по Україні:

Якщо ви замовили, наприклад, виготовлення банерів у Києві або друк плакатів у Харкові, а самі мешкаєте у іншому місті, ми візьмемо на себе турботи про доставку друкованої продукції. Наше рекламне агентство співпрацює з перевіреними транспортними організаціями, філіали котрих знаходяться майже в усіх населених пунктах України:

  1. 1. НОВА ПОШТА. Більше 11 років пропонує доступну, якісну та зручну доставку вантажів у будь-яку точку нашої країни. Представництва компанії є у більше ніж 640 українських містах. Мережа «Нової Пошти» включає понад 100 відділень Доставка здійснюється до складу представництва даної транспортної компанії. Її вартість складає від 15 гривень. «Нова Пошта» вважається беззаперечним лідером експресс-доставки вантажів та документів по вантажообігу та якості сервісу.
  2. 2. ГЮНСЕЛ. Транспортна компанія має п’ятнадцятирічний досвід роботи забезпечення вантажних перевезень по Україні, без обмежень ваги та розмірів посилки. ТК ГЮНСЕЛ відрізняється чемним та оперативним сервісом, а також бережливим відношенням до вантажу. Підрозділи компанії знаходяться у 50 українських містах. Рейси виконуються щоденно, що дозволяє скоротити тривалість перевезення. Доставка посилок по Україні здійснюється на протязі 24-48 годин «до дверей» та з виїздом до відправника. Мережа ТК ГЮНСЕЛ включає понад 70 філіалів.
  3. 3. АВТОЛЮКС. Дана кур’єрська служба дозволяє відправляти різноманітні вантажі по Україні. Для цього потрібно привезти посилку у офіс компанії у місті відправлення або ж оформити заявку на виїзд. Вартість доставки «АВТОЛЮКСОМ» – від 10 гривень. Одержувач може забрати посилку у найближчому філіалі транспортної служби у своєму місті.

Ми відмінно розуміємо, як для вас дорога кожна хвилина. Тому відвантаження готової друкованої продукції та зовнішньої реклами здійснюється щоденно, без запізнень та прострочень. Замовляючи у нас друк банерів (Київ), виготовлення вивісок, лайтбоксів, візиток, буклетів і т. ін., ви отримуєте якісну та ефективну рекламу!