Клієнтам

Дорогі клієнти та шановні партнери рекламного агентства «Внимание»!

Ми завжди із задоволенням беремось за реалізацію ваших проектів. Високий професійний рівень і багатий досвід дозволяють нам досягати максимальних результатів. Наша поліграфія (Київ) використовує лише високоякісні матеріали для широкоформатного, офсетного друку і зовнішньої реклами, якісні фарби та сучасне обладнання. Все це разом дозволяє нам радувати своїх клієнтівяскравою, оригінальною та ефективною рекламною продукцією. Наша оперативна поліграфія (Київ) виконає різні замовлення швидко і завжди вчасно. При цьому якість вироблених нами виробів стабільно знаходиться на високому рівні.

Для широкоформатного друку банерів і плакатів використовується плівка від ведучих світових брендів (AVERY, 3M, ORACAL). Спеціальні серії даної плівкивикористовуються для друку екосольвентними, сольвентними чорнилами та добре підходять для виготовлення зовнішньої реклами. Також ми надаємо поліграфічні послуги по випуску банерів. Використовувані нами банерні тканини стійкі до суворих погодних умов та володіють високим ресурсом експлуатації.. Наше рекламне агентство працює тільки з високоякісними матеріалами від надійних постачальників, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Банерна тканина,  яка використовується на виробництвах нашої компанії, розрахована на експлуатацію в умовах українського  клімату. Вона не втратить своїх якостей навіть при значних перепадах температур: -35…+40С.

Наша поліграфія знаходиться у центрі Києва. Ми пропонуємо свої послуги понад восьми років. За цей час у нас не було жодного повернення зовнішньої реклами та поліграфічної продукції. Практично усі наші партнери, однин раз замовивши зовнішню рекламу, широкоформатний, офсетний друк чи дизайн, становляться нашими постійними клієнтами. З більшістю замовників ми співпрацюємо вже на протязі багатьох років. Друк та поліграфія (Київ) є одними з головних напрямків діяльності нашого агентства. Якість друку, виконаного на сучасному європейському та японському обладнанні, стабільно висока. Наші клієнти просто не відчувають необхідності змінити нашу поліграфію на яку-небудь іншу у Києві . У доповнення до виключної якості продукції ми постійно тримаємо ціни нижче ринкових. Строки виготовлення за рахунок використання різноманітного високотехнологічного обладнання завжди залишаються мінімальними Ми готові за добу здати клієнту тираж практично будь-якого об’єму. Тому якщо вас цікавить термінова поліграфія (Київ), звертайтеся до нашого агентства!

Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений співробітництвом з нами. Тому замовники самі можуть обирати ціну, за якою вони будуть замовляти поліграфію, зовнішню рекламу чи дизайн у Києві. Сучасний ринок послуг виготовлення реклами переповнений різноманітними «друкарськими цехами» гаражного типу. Однак вони не зможуть гарантувати вам точність кольоропередачі або оперативність виконання. У свою чергу наше рекламне агентство готове запропонувати вам суворий контроль якості продукції, а також точне дотримання строків.