Контакти

Наше рекламне агентство знаходиться у м. Києві за адресою: вул. Василя Яна, 3/5. Ми завжди раді бачити вас у нашому офісі!

Прийом замовлень здійснюється за телефонами: (067) 724-31-24; (066) 38-48-639.

З усіх інших питань телефонуйте за номером: (044) 38-309-38.

Мобільний телефон директора: (099) 255-65-55.

Електронні листи відправляйте на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пишіть, телефонуйте, приходьте у наш офіс! У РА «Внимание» завжди готові запропонувати вам кращі рішення по найпривабливішим у Києві цінами. Якісна зовнішня реклама, широкоформатний друк, офсетний друк візиток, календарів та іншої рекламної продукції, ексклюзивний дизайн – все, що потрібно для ефективної розкрутки вашого бізнесу! Виготовлена нами реклама точно не залишиться без уваги.

У нас ви можете замовити банери, брошури, лайтбокси, вивіски, листівки, візитки у Києві за найбільш оптимальними цінами. Наше виробниче підприємство розташоване в центрі столиці. Сучасний цех широкоформатного друку укомплектований новітніми друкарськими плотерами провідних європейських і японських виробників. Обладнання РК «Внимание» розраховане на випуск понад 3 тисячі м2 якісної продукції на самоклеючій плівці та банері. Завдяки використанню широкоформатних струменевих принтерів з п'єзоелектричними головками видрукувані зображення мають чудову якість незалежно від розмірів.

Готова рекламна продукція (банери, вивіски, лайбокси, листівки, візитки і т.д.) доставляється як по Києву, так і в усі інші регіони України. Ми цінуємо ваш час, тому здійснюємо відвантаження готової продукції щодня. Таким чином, ви оперативно отримаєте своє замовлення незалежно від міста вашого проживання. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші запитання стосовно послуг, термінів виготовлення, вартості тощо. Наприклад, у нас ви можете замовити друк візиток у Києві на найвигідніших умовах. Сучасне високопродуктивне обладнання дозволяє нам випускати друковану продукцію практично будь-якого тиражу у найкоротші терміни. При цьому якість виробів, які ми виготовляємо, залишається незмінно високою. Професійне кредо нашого рекламного агентства:

  • - Краще сучасне обладнання;
  • - Висока продуктивність;
  • - Індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання;
  • - Чітке дотримання термінів виготовлення;
  • - Бездоганна репутація;
  • - Комплексний сервіс;
  • - Гнучкість у вирішенні бізнес-завдань, що стоять перед нашими партнерами;
  • - Незмінно висока якість рекламної продукції.

У співпраці із замовниками ми націлені, насамперед, на відкритий діалог. Тому всі наші договірні відносини повністю прозорі. Успіх рекламної кампанії наших клієнтів – ось те, до чого ми прагнемо. Незалежно від того, замовляєте ви у нас брендмауер, лайтбокс, листівки або візитки (Київ), ми виконаємо все на вищому рівні. Яким би не був бюджет вашої рекламної кампанії та рівень складності замовлення, ви можете розраховувати на відповідальність та оперативність з нашого боку.

Якщо вам потрібна ефектна, якісна і гарна реклама, звертайтеся до нашого агентства по зазначеним вище контактам!