Обладнання

Наше рекламне агентство використовує лише краще обладнання для широкоформатного та офсетного друку від провідних світових виробників. Воно відрізняється високою продуктивністю та бездоганною якістю друкованої продукції. За технічним станом обладнання слідкують наші менеджери. Перед кожною зміною вони проводять діагностику друкарських плоттерів та офсетних машин. Усе це дозволяє нам гарантувати високу якість друку, а також оперативність виконання замовлення. Задоволенні обличчя наших клієнтів дають нам стимул пропонувати лише кращі рішення у напрямку інтер’єрної та зовнішньої реклами. У нас ви можете замовити друк плакатів, візиток, банерів, постеріг, брандмауерів і т. ін.

Обладнання для широкоформатного друку

Пропонуємо вам познайомитися із друкарськими плоттерами, на яких здійснюється широкоформатний друк плакатів для різноманітних магістральних щитів (бігбордів, перетяжок, вивісок, штендерів, брандмауерів, вказівників, сітілайтів, лайбоксів та інших рекламних конструкцій).

Для нанесення зображень фотографічної якості на такі рекламні носії, як самоклеюча плівка, банери, полотно, папір та банерна сітка, ми використовуємо японські широкоформатні плоттери MIMAKI JV3 160SP. Їх ширина друку складає 1600 мм при якості 720-1440 dpi. Дане обладнання чудово показало себе і з точки зору стабільно високої якості виробів, і у плані зручності обслуговування. Плоттери MIMAKI невибагливі, витривалі, здатні видавати прекрасну продукцію цілодобово.

Окрім того, широкоформатний друк плакатів (Київ, Харків) здійснюється на обладнанні INFINITI CHELENGER з якістю 360-720 dpi та шириною 3200 мм. Воно призначене для виготовлення постерів для бігбордів, банері та рекламної продукції на банерній сітці. Якість друку на даних плоттерах заслуговує поваги. Невід’ємною частиною нашого виробничого процесу є машини SUN Fenix. Це широкоформатні плоттери, які використовуються для виготовлення продукції, до якої висуваються невисокі вимоги у плані якості. Досить часто зовнішня реклама, яку ми виготовляємо, призначена для перегляду з відстані п’яти та більше метрів. Площа таких банерів складає від 5 м2  до безкінечності. За такої відстані та розмірів немає необхідності у високій якості. На обладнанні марки SUN регулярно здійснюється друк плакатів у Харкові та Києві. Постери для бігбордів виготовляються на папері BlueBack, котрий спеціально призначений для цієї мети.

 Помітивши тенденцію збільшення попиту на полотна величезних розмірів (брендмауерів), ми прийняли рішення придбати друкарські плоттери надширокого формату з розмірами задрукованого полотна 5 метрів. Першим подібним обладнанням, встановленим на нашому виробництві, став HP Sitex. За ним з’явився широкоформатний ультрафіолетовий плоттер Fujifilm UVistar 5032, який дозволяє виготовляти банери та сітки шириною п‘ять метрів без спайок. Для УФ друку характерні виняткова якість, швидкість виготовлення, довговічність експлуатації.

Більш детально ознайомитися з робочими процесами нашого виробництва та вибрати оптимальний варіант виготовлення рекламної продукції можливо, зв’язавшись з нашими менеджерами за телефонами: (067) 724 31 84; (044) 383 09 38; (066) 384 86 39.