Послуги

Наша поліграфія (Київ, Львів) надає повний спектр послуг для реклами вашого бізнесу:

1. Широкоформатний друк.

Це один з найбільш ефективних способів отримання повнокольорових зображень великого формату. Носіями широкоформатного друку можуть виступати різноманітні матеріали у вигляді рулонів або аркушів: тканина, папір, плівка, спеціальна сітка. Завдяки застосуванню сучасного обладнання та передових технологій досягається найвища якість кольорових зображень різних розмірів, включаючи особливо великі.

Широкоформатний друк широко використовується для отримання рекламних зображень. Створену за його допомогою продукцію можна зустріти практично скрізь: на житлових і комерційних будівлях, у вигляді білбордів та розтяжок на міських вулицях. Він надає широкі можливості для створення ефективної і помітної реклами. Однією з найбільш важливих переваг широкоформатного друку є порівняно невисока ціна (на відміну від реклами на телебаченні і в пресі).

2. Офсетний друк.

Такі поліграфічні послуги, як офсетний друк, у Києві та Львові затребувані при виготовленні буклетів, листівок, брошур, календарів і тому подібної рекламної продукції. Він дозволяє розширити характеристики виробів за рахунок точної передачі будь-яких відтінків і кольорів, включаючи півтони. Також є можливість використання металізованих фарб.

Вагомий плюс офсету – гнучке ціноутворення при збільшенні кількості екземплярів. Чим більше тираж, тим дешевше обходиться виготовлення кожного виробу. Різниця у ціні може бути досить суттєвою. Ще однією перевагою офсетного друку є можливість випуску великих тиражів у короткі терміни. Також варто відзначити універсальність даного способу. Він підходить для запечатування матеріалів різноманітних форматів і щільності. При цьому на додрукарську підготовку поліграфії (Львів, Київ) потрібно мінімум часу.

3. Зовнішня реклама.

Даний вид реклами відноситься до одних з найбільш ефективних способів впливу на потенційних клієнтів. Секрет такого великого впливу на цільову аудиторію досить простий і полягає у поєднанні доступності (для зчитування не потрібні спеціальні пристрої) і сталості (її не можна прибрати, закривши газету чи переключивши канал). Носіями зовнішньої реклами є світлові короби, об'ємні букви, неонові та світлодіодні вивіски, банери і т.д. Своїм оригінальним і яскравим зовнішнім виглядом вони кидаються в очі перехожим, привертаючи їх увагу і викликаючи інтерес.

4. Дизайн.

Головною метою розробки графічного дизайну є залучення уваги споживачів до певної інформації. Здійснюється це за допомогою оригінального зображення, яке добре запам’ятовується. Дизайн одночасно виконує естетичні і функціональні задачі. Для нього характерні: широкий набір графічних елементів, ретельно підібраних і скомпонованих у яскраву картинку, грамотний вибір колірних рішень і шрифтів. Наша компанія професійно і якісно виконує дизайн всіх видів зовнішньої реклами і поліграфії у Києві, Львові: буклети, візитки, банери, об'ємні букви і т.д.