Широкоформатний друк

Широкоформатний друк – це спосіб нанесення повнокольорового зображення на різноманітні рекламні носії:

 • - Backlit (пластик для сітілайтів);
 • - Citypaper (папір для сітілайтів);
 • - BlueBack (папір для бігбордів);
 • - Банерну тканину;
 • - Банерну сітку;
 • - Самоклеючу плівку;
 • - Перфоровану плівку;
 • - Вінілове полотно;
 • - Флажні тканини.

Широкоформатний друк у Львові та Києві знайшов широке застосування при виготовленні зовнішньої й внутрішньої реклами, якою рясніють міські вулиці та різноманітні заклади. Це лайтбокси, вивіски, брендмауери, білборди, плакати, вітрини і т. ін. Наша компанія надає повний комплекс послуг післядрукарської обробки матеріалів, включаючи установку люверсів, зварку банерів, накочування плівки до основи, проклейку кишень. Зі зразками матеріалів з повнокольоровим друком можна ознайомитися у нашому офісі.

Найбільш популярним способом виготовлення штендерів, вивісок, табличок та інших носіїв зовнішньої реклами є широкоформатний друк (Київ, Львів) на самоклеючій плівці. Для розміщення рекламних оголошень на авто використовується сольвентний друк, а для брендування засклених частин транспортних засобів – One Way Vision (перфорована самоклеюча плівка). Ще один різновид повнокольорового друку – УФ-друк. Його перевага – можливість нанесення не тільки на спеціальні рекламні носії (папір, плівку, банер), а й на будь-які інші поверхні. Наприклад, це може бути кахельна плитка, пластик, кузов автомобіля, полікарбонат і т.ін. Якщо порівнювати з сольвентним друком, УФ-друк більш стійкий до впливу зовнішнього середовища.

Для брендування фасадів будівель з вікнами відмінно підходить банерна сітка. Вона пропускає світло, залишаючи можливість огляду зсередини приміщення. При цьому ззовні банерне полотно з повнокольоровим друком виглядає суцільним.

 

Переваги широкоформатного друку

Продукція, отримана за допомогою широкоформатного друку, є вигідним і зручним інструментом реклами послуг і товарів. Даний вид друку має такі переваги, як:

 • - Універсальність – підходить для будь-якої рекламної кампанії. Впливаючи на зорову пам'ять потенційних клієнтів, допомагає бренду виділитися на тлі конкурентів.
 • - Економічність. При низькій собівартості виготовлення така продукція відрізняється практичністю. За допомогою сучасного обладнання стало можливим отримання рекламних носіїв, що мають тривалий експлуатаційний ресурс, не змінюючи при цьому свого початкового зовнішнього вигляду.
 • - Постійність. Банери, стенди, перетяжки, отримані за допомогою широкоформатного друку, виконують свої функції у будь-яку погоду цілий рік.

Завдяки появі інноваційних технологій сьогодні широкоформатний друк у Львові, Києві та інших містах має чудову якість та дозволяє отримувати яскраві, максимально реалістичні зображення будь-яких розмірів. Використання цифрового обладнання виключає ризик появи неузгоджень та проблем зі швами. Завдяки запасам на шов, які передбачаються під час друку, після монтажу зображення з декількох частин виглядає монолітним. Це один із основних плюсів повноколірного друку.