Зовнішня реклама у Києві, Львові

Зовнішня реклама (Київ) є ефективним способом інформування потенційних покупців про певні товари, послуги, акції. Крім того, своєю яскравістю та оригінальністю вона здатна виділити бренд серед безлічі інших. Засоби зовнішньої реклами можуть бути тимчасовими або стаціонарними, їх можуть ставити окремо або розміщувати на будівлях.

 

Зовнішня реклама у Києві та її різновиди

Ефективність зовнішньої реклами у Києві багато в чому залежить від її оригінальності та нестандартності. Адже все незвичайне, яскраве, цікаве та велике в першу чергу впадає у очі. Найпоширенішими засобами зовнішньої реклами є об'ємні букви та лайтбокси.

Об'ємні букви – найбільш універсальні та ефективні. Різноманітні за формою та кольором, якісно виготовлені, вони неодмінно притягують до себе увагу. Величезний вибір типів підсвічування, технологій виготовлення та матеріалів дозволяє створити з буков майже будь-яку рекламну конструкцію, а в поєднанні з іншими носіями реклами – реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї та створити ексклюзивний стиль.

Букви бувають двох видів: світлові та несвітлові. Останні виготовляються з акрилового скла або пластику ПВХ. Вони можуть бути плоскими (товщиною 1-10 мм) або об'ємними (глибиною до 10 см). Однак найбільше поширення одержали світлові букви. В залежності від типу підсвічування і матеріалу вони класифікуються на наступні види:

- З внутрішнім підсвічуванням. Фактично такі букви представляють собою світловий короб складної конструкції. Для виготовлення їх лицьовій частини використовується акрилове скло, на яке нанесена світлорозсіювальна вінілова плівка. Торці виконуються з алюмінієвого профілю, покритого термопорошковой фарбою. Задня частина таких букв, як правило, виготовляється з оцинкованої сталі, алюмінієвого листа або пластику ПВХ. В якості внутрішнього підсвічування зазвичай застосовуються світлодіоди або неонові (газосвітні) трубки з трансформаторами.

- З відкритим неоном (зі світлодіодами). Технологія «відкритого неону» знайшла застосування у великих за габаритами рекламних конструкціях у вигляді світлових об'ємних букв, які розміщуються на стінах і дахах будівель. Світіння світлодіодних джерел не загороджується лицьовими панелями, що сприяє більшій яскравості зовнішньої реклами у Києві.

- З ефектом «контураж». Такі букви виглядають найбільш респектабельно. У нічний час навколо них утворюється неймовірно ефектний, своєрідний ореол, який і отримав назву «контураж». Зазвичай їх використовують для виготовлення вивісок для фінансових установ та інших солідних закладів.

Наведені вище приклади виготовлення об'ємних букв є всього лише базовими. Комбінування різних технологій та способів дозволяє втілити в життя будь-які фантазії клієнта.

Що стосується лайтбоксів, то зовні вони виглядають як плоский короб із внутрішнім підсвічуванням. Вони виділяються на тлі звичайних вивісок своїм яскравим світінням, миттєво приковуючи до себе погляди перехожих. Завдяки чітким контурам ат насиченості кольорів лайтбокси є номером один у оформленні вітрин, фасадів, дахів.