Ціни на офсетний друк

Офсетний друк – найпоширеніший спосіб друку, за допомогою якого виготовляється майже вся поліграфія. Він застосовується для випуску такої продукції, як брошури, стікери, буклети, каталоги, запрошення, календарі, плакати, флаєри та візитки (Київ). Відмінною особливістю офсетного друку є те, що фарба наноситься на матеріал не безпосередньо з друкованої форми, а через офсетний циліндр. Таким чином, виходить пряме зображення, а не дзеркальне, як при інших способах друку.

Вироби, отримані офсетним способом, мають бездоганну якість при порівняно невисокій вартості. Офсет дозволяє виготовляти першокласну поліграфію у Львові, Києві та інших містах. За його допомогою можна передати навіть найдрібніші деталі і півтони. Якщо порівнювати з іншими видами друку, офсетний друк (Львів) відрізняється чудовою яскравістю і чіткістю. Колірні рішення не обмежуються тільки основними кольорами (CMYK). При необхідності може застосовуватися додаткова палітра і лак. До переваг офсетного друку також відноситься продуктивність, економічність витратних матеріалів, можливість друку на різних матеріалах та використання різноманітних видів післядрукарської обробки (біговка, зшивка, тиснення і т.ін.).

Конструктивно, обладнання для даного способу друку має доволі складну будову. Вартість такого обладнання варіюється від сотень тисяч до декількох мільйонів доларів. Особливості офсетних друкарських машин такі, що виготовлення за їх допомогою поліграфії (Київ) малими тиражами нерентабельне. Використання офсету доцільно, якщо необхідно отримати велику кількість екземплярів поліграфічної продукції. При збільшенні тиражу до деякого рівня вартість однієї копії знижується. Отже, чим вище тираж листівок, візиток, буклетів і тому подібних виробів, тим вигідніше стає застосування офсету. Як показує практика, офсетний друк (Львів) вигідний для тиражів від 500 екземплярів.

Використання офсету переважно для великих тиражів пов'язано з особливостями даної технології. Устаткування, на якому виконується офсетний друк візиток та іншої полігафії, розраховане на певний мінімальний обсяг. Якщо застосовувати офсетні машини для тиражів менших, ніж цей мінімум, кількість витратних матеріалів залишиться такою ж, як і для мінімального обсягу. Отже, вартість однієї копії збільшиться.

Замовляючи поліграфічні послуги (Київ), зверніть увагу, що крім обсягів друку на вартість офсетної продукції впливає вид матеріалу, кількість додаткових фарб, наявність лакового покриття та деякі інші технологічні чинники (фальцювання, порізка, застосування фотоформ і т.д.). Зазвичай кінцева вартість тиражу поліграфічної продукції вираховується індивідуально, виходячи з наявного технічного завдання. Варто відзначити, що для офсетного друку у Львові або Києві необхідна серйозна і досить тривала підготовка до друку (кольороподіл, балансування кольорів, виготовлення форм).

Незважаючи на це, сам процес отримання друкованої продукції офсетним методом вимагає набагато менше часу, ніж будь-який інший вид друку. Особливо це стосується великих тиражів, для яких переваги використання офсету незаперечні.