Ціни на широкоформатний друк

Широкоформатний друк (Київ) – ефективний метод зовнішньої реклами. Вартість даної послуги, яка зазначена у нашому прайсі, цілком прийнятна. Вона формується шляхом простих економічних розрахунків. У першу чергу ціна широкоформатного друку залежить від розміру зображення. При збільшенні розмірів плаката або банера вартість виготовлення рекламної продукції пропорційно зростає. До головних ціноутворюючих факторів також відносяться якість і тип матеріалу, який використовується.

Бюджетним рішенням є кольоровий друк (Львів, Київ та ін.) на папері BlueBack з підвищеною непрозорістю. На його зворотній бік нанесено спеціальне блакитне покриття, завдяки якому його можна клеїти на темні, строкаті і світлі основи без спотворення кольорів. Папір BlueBack не схильний до розривів під впливом механічних зусиль і набуханню від води. Крім того, він стійкий до вологості і коливань температури. Ці якості дозволяють застосовувати його як ззовні, так і всередині приміщень. Однак найбільше поширення папір BlueBack отримав для виготовлення банерів (Львів). Трохи дорожче обійдеться ламінований банер, який виготовляється методом двостороннього гарячого накочування ПВХ покриття на основу. Термін використання такого банера в умовах вуличної експлуатації – до одного року.

До середньої цінової категорії можна віднести самоклеючу плівку, папір BackLit, банерну сітку, банер на просвіт та односторонній банер. Самоклеюча плівка може має матову або глянцеву поверхню. Вона використовується для маркування чи декоративного оформлення на довгий або ж короткий строк. Папір BackLit – недовгостроковий рекламний носій для сітілайтів та тому подібних щитів із внутрішнім підсвічуванням. Володіє високою міцністю, оптимальною білизною та, що найбільш важливо, здатністю до розсіювання. Банерна сітка – краще рішення для брендування фасадів будівель із вікнами без втрати функціональності останніх. Така сітка відмінно пропускає світло, залишаючи можливість внутрішнього огляду. При цьому зовні вона має вигляд суцільного полотна. До її головних переваг, що обумовлюють широку сферу застосування, відноситься низька парусність і мала вага. Виготовлення банерів на просвіт обійдеться стоїть у одній ціновій категорії з банерною сіткою. Банери на просвіт використовуються для зовнішньої реклами у таких конструкціях, як вітрини, світлові короби, вивіски, дахові установки. Coated Frontlit (односторонній банер) призначений для тривалих зовнішніх експозицій (більше шести місяців). Його відмітні особливості: стійкість до вологи, механічних впливів, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання.

Найдорожче обійдуться перфорована й автомобільна плівки, а також двосторонній банер. Самоклеюча перфорована плівка застосовується для розміщення реклами, декоративного оформлення вітрин, вікон транспорту та будівель. Така плівка дозволяє розміщувати зображення із збереженням видимості зсередини.

Ще один фактор, від якого залежать ціни на широкоформатний друк у Львові, Києві та інших містах, є розширення знімків. Для зовнішньої реклами, розрахованої на перегляд з великих відстаней, досить розширення 360 dpi. Якщо відстань огляду 3-4 метри і менше, значення розширення бажано збільшити до 720 dpi.