Ціни на зовнішню рекламу в Києві

Рекламне агентство «Внимание» пропонує найбільш оптимальні ціни на виготовлення зовнішньої реклами в Києві. Прийнятна вартість досягається аж ніяк не за рахунок застосування застарілого обладнання чи економії на матеріалах. Якість продукції є одним із головних принципів нашої компанії разом із оригінальністю, привабливістю і ефективністю. Вигідні ціни на зовнішню рекламу в Києві – це результат чітко налагодженої схеми виробництва, високої кваліфікації співробітників та застосування сучасного обладнання.

Ми запропонуємо вам найбільш оптимальний варіант рекламної продукції, виходячи із ваших фінансових можливостей. Широкий вибір технологій виготовлення, матеріалів, типів підсвічування дозволяє нам розробляти найрізноманітніші конструкції. Таким чином, ви зможете зупинитися на тому варіанті, який найбільш прийнятний для вас за ціною. Наприклад, лайтбокси (пласкі короби з внутрішнім підсвічуванням) можуть бути виконані в одному з наступних видів: економ і стандарт. Основою для першого виду є сотовий полікарбонат, для другого – акрил. Зображення для економ-моделей виготовляються методом повнокольорового друку на самоклеючій плівці. Картинка для лайтбоксів у стандартному варіанті виконується на світлорозсіювальній плівці шляхом плоттерного розрізування. Бокові сторони для обох типів лайтбоксів виготовляються із ПВХ, вкритого самоклеючою плівкою.

Що стосується об'ємних букв, головну роль у формуванні їх вартості відіграє наявність підсвічування і матеріал, з якого вони виготовлені. Найнижча ціна у несвітлових букв із пластику. Вони можуть бути обклеєні вініловою плівкою. Однак більш ефектно виглядають світлові об'ємні букви. За яскравість і привабливість таких носіїв реклами доведеться і заплатити більше. Але при цьому ви отримуєте ефективний інструмент для привертання уваги перехожих. Така зовнішня реклама (Київ) не залишиться непоміченою, тому вкладені в її розробку гроші окупляться для вас з лихвою. Зупинивши свій вибір на даному носії реклами, ви також зможете підібрати найбільш відповідну за ціною модель. Світлові об'ємні букви бувають декількох видів. Головна відмінність між ними полягає у технології підсвічування. Це може бути «закритий неон», світлодіоди, з ефектом «контураж». Найдорожче обійдуться букви з ефектом «контураж». Однак воно того варте. Навколо літер утворюється незвичайний і дуже оригінальний ореол, здатний зачепити погляди перехожих і викликати у них живий інтерес.

Легко помітити, що у всіх випадках різниця у вартості обумовлена застосуванням різних за своїми властивостями матеріалів і технологій. Крім того, ціна може залежати від розмірів рекламного носія. В цілому зовнішня реклама (Київ) є найбільш доступною серед усіх інших видів реклами. Звернувшись до нашого рекламного агентства, ви робите вибір на користь ефектного дизайну, бездоганної якості та розумної ціни. Співпрацюючи з нами, ви вигідно вкладаєте гроші, так як отримуєте сучасні рішення для реклами свого бізнесу!